יום ראשון, 28 בפברואר 2016

איי ווק אפ לייק דיסאז מסתבר שכבר לפני כמה חודשים הקוקו בלוף הגבוה חזר לאופנה וניתן לראותו על כל מיני פאשניסטיות ובלוגריות וסתם בחורות רזות ושוות שאיכשהו הגיעו לפינטרסט.
קוראים לו hun, שזה half bun ונשמע במו משהו שבנות יאהבו.

בהתחלה לא הבנתי מה הסיפור. אנחנו היינו הולכות עם הקוקו הזה כל החטיבה ואפילו שכללנו אותו במחנה קיץ של כיתה י׳ לכדי יצירות אומנות של איי ווק אפ לייק דיס.

אבל מסתבר שתמיד הקדמתי את זמני, כי בשנת 2004 הסגנון הזה לא היה באופנה כמו שהוא היה חלק מלוק ה׳לא אכפת לי איך אני נראית אני רק קושרת סנדות פה בואו בואו בנים בלי חולצה מכיתה י״ב תעזרו לי לרדת מהחלל החיצון שהעפתי את עצמי אליו׳.


***על כל פנים, כשראיתי שזה נהיה חוקי שוב לעשות ככה בשיער סידרתי אותו ככה בתמימותי בבית ספר. גיא אמר לי: תפרקי את זה ומיד. זה נראה נורא. את לא זרבוב. 

ככה, הגברים שבחיי מפרגנים לי תמיד. ***


 מגדירה מחדש את המושג איי ווק אפ לייק דיס
בוקר טוב לך, את מושלמת 

ובעלות השיער הקצר לא מקופחות הפעם
 סלינה גומז יודעת מה טוב לה (וזה לא ג׳סטין ביבר)

אשלי (או מארי קייט)? 


***


ליידיז, ג׳אסט טל הים. 

*** בגלל שאני אישה עצמאית, יודעת מה שטוב לי ואם פינטרסט ומארי קייט אולסון אמרו שמותר אין לגיא זכות לדבר, הלכתי על זה פול פאוור. 
זאת ועוד, שזה באמת פתרון מושלם. קמה בבוקר, עושה גולגול קטן למעלה, מפזרת כמה שוונצים ונראית גם כאילו קמתי הרגע אבל גם כאילו אני יודעת בדיוק מה אני עושה. זו אני, עם ג׳ינס מפוראבר. חולצה, מגפיים וג׳אקט מזארה (פעם הבאה שאני מסדרת לוק אני חייבת לבזר חנויות)

צילמה אותי נעה קסטל ההורסת כתמיד 

בשמחות ונשיקות

16 תגובות:

 1. מהממת!
  אני מחכה שישער שלי יתארך כדי לעשות כזה.
  מקווה שהטרנד יחזיק עד אז ולא אהיה אשת הספונג'ה.

  השבמחק
  תשובות
  1. אבל זה עוד ממש טוב גם על שיער קצר!

   מחק
 2. יכול להיות שזה נקרא hun גם על שם ההונים? אני חושבת שאטילה ההוני וחבריו הסתרקו ממש ככה.
  ולענייננו: זה מתאים לך. אבל זו תסרוקת שעובדת רק על בחורות עם שיער חלק. את יודעת איך אני אראה עם זה? אני לא אראה. ישר ישלחו אותי למחלקה סגורה לתשושי נפש.
  אצלנו בשבט היינו עושות משהו דומה, אבל פחות פאשן פורוורד - הבאן לא היה בקודקוד כמו זרבוב, אלא יותר אחורה. זה יותר סלחני לבנות עם שיער ים תיכוני.

  השבמחק
 3. הצעד הבא - יוחזרו הגולגולים המשרדיים שנאספו עם עפרון כאמצעי תמיכה, רק כדי שנוכל לפזר אותם בסגנון פרסומת לנטורל פורמולה!
  אחלה פוסט ואת מהממת עם הhun שלך.

  השבמחק
  תשובות
  1. הלואי! לפעמים כשאין לי גומיה או קליפס אני מאלתרת עם עט ומרגישה כמו מזכירה ממד מן

   מחק
  2. לי היה מקל פלסטיק שקוף-צבעוני מהמם שנועד ממש למטרה זאת. אבל עם השיער הסבוך שלי הוא פשוט הלך לאיבוד כל פעם ולדעתי בסוף נשבר :(

   מחק
 4. אני חושבת שאת הבן "הבשר ודם" היחיד שהסגנון הזה עובד עליו.

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...